יום עצמאות שמח! Happy 4th in July

4th of July credit to KSTPTV
רק המחשבה על הקריאה: יום עצמאות שמח כשהאורחים נכנסים מעלה לי חיוך, אכן זהו חג שיש בו לא מעט זיקוקי דינור והמון "על האש". כל הזדמנות לזמן איכות משפחתי ומפגשים חברתיים מבורכת מבחינתנו והאמריקאיים הם המומחים שמהם למדנו לא רק להשתולל עם זיקוקי הדינור ביום העצמאות שלנו אלא גם לברביקיו איכותי :). כשאנחנו עורכים שיפוץ, אירוח ומרחבים שונים בבית הם נושאים שעולים על הפרק שאותם אנחנו לוקחים בחשבון, ליצור בית שיהיה פונקציונלי זה MUST. התכנון של הבית כדי שנוכל להתאימו למסיבות ואירוח של אנשים נעשה עם בעלי מקצוע שמקדישים מחשבה ומנתחים כל זווית אפשרית בבית. בסל השיקולים שלנו נמצאים מספר איזורים מרכזיים בבית:
  • מטבח – הלב של הבית, יהיה בו אי? או לא? הרבה ארונות? מעט?
  • סלון – איך הוא מתחבר לבית ומה היינו רוצים שתהיה ההרגשה
  • שירותים – ג'ק וג'יל? (מונח מגניב לא? יהיה פוסט נפרד רק על שירותים) חצי שירותים?!
  • מקלחת – או אמבטיה!?
  • וכו'
אז… יודעים מה? היום הוא יום העצמאות האמריקאי ולמרות שאנחנו לא המדינה ה-51. זו עדיין הזדמנות מעולה לאחל לכולנו שתמיד נעשה את מה שאנחנו אוהבים ונהנים ממנו שנחיה את העצמאות האישית המשפחתית והעסקית שלנו בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים אותה ובנימה אמריקאית 🙂 לשותפינו האמריקאים מעבר לים:

Happy 4th of July to all of our family, friends and partners – we wish you always live in independence exactly as you imagine it – personally, family and business wise

Love – The YUNJIZ

יום עצמאות שמח מהיונג'יז
יום עצמאות שמח מהיונג'יז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *